اطلاعیه ثبت نام

موسسه بین المللی دین پژوهی با همکاری مرکز علمی تربیتی امام خمینی(ره)، دوره پودمانی تربیت مبلغ بین الملل را برگزار می کند. این دوره در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و تخصصی خواهد بود که توسط اساتید برتر عرصه بین الملل با گرایش های انگلیسی و عربی برگزار می شود.
دوره پودمانی علاوه بر کلاس های حضوری، کلاس های مجازی و آنلاین نیز خواهد داشت.

لازم به ذکر است که مزایای شرکت در این کلاس ها، علاوه بر ارائه گواهی معتبر و آشنایی با مراکز بین المللی، امکان ایجاد فرصت‌های همکاری با مراکز بین‌المللی برای ممتازین دوره و معرفی به نهادهای مرتبط هست. (در صورت احراز توانایی پس از پایان دوره)

شرایط شرکت در دوره

شرایط شرکت در دوره مقدماتی داشتن مدرک حداقل سطح دو حوزه علمیه قم و هم چنین شرایط دوره تکمیلی، گذراندن دوره مقدماتی و داشتن مدرک حداقل سطح دو حوزه علمیه و تسلط به زبان عربی یا انگلیسی (یا مشغول به آموزش زبان در سطح پیشرفته) است.
جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های موسسه داوطلبان می توانند در شهریور ماه سال جاری به صورت حضوری به مرکز علمی تربیتی امام خمینی (ره) شهرک مهدیه در ساعات اداری مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۳۲۹۶۲۶۲۶ تماس حاصل نمایند. همچنین می توانند به درگاه اینترنتی موسسه به نشانی سایت موسسه دین پژوهی مراجعه نمایند.

گفتنی است که شروع کلاس های این دوره از مهرماه ۹۸ خواهد بود و مراسم افتتاحیه متعاقبا اعلام می گردد.